MAP IV -plakát

Zachraň jídlo - více

Mléko do škol a ovoce a zelenina do škol - projekt EU - Naše škola se účastní školních projektů Evropské unie s finanční podporou EU “Mléko do škol” a “Ovoce a zelenina do škol”.  Uvedené projekty zaštituje Státní zemědělský a investiční fond (SZIF): více

4 sportuje - sportujeme s trenéry

Žijeme na čtyřce společně 2021/2022 - projekt zaměřený na na integraci cizinců pobývajících legálně na území Prahy 4. Cílem projektu je podpořit bezproblémové začlenění cizinců do společnosti. (více)

Šablony JAK: plakát

Podpora vzdělávání cizinců ve školách - msmt

Život dětem - pravidelná účast na charitativních projektech - informace zde

KEV Klub ekologické výchovy (osvědčení), odkaz

M.R.K.E.V. - metodika a realizace komplexní ekologické výchovy (osvědčení). odkaz

Recyklohraní - osvědčení 2022

Rodiče vítáni - certifikátkritéria

Doučování žáků škol - Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy - V rámci Národního plánu podpory návratu do škol pokračují naši pedagogové ve školním roce 2022/2023 v doučování žáků v jednotlivých třídách. Jedná se o individuální i skupinové doučování z hlavních předmětů. Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.Toto doučování je vedeno primárně prezenční formou, je pro žáky zdarma. Financováno je Evropskou unií - NextGeneration EU.

4 sportuje - sportujeme s trenéry

Šablony III: vzdělávání pedagogických pracovníků, doučování žáků ohrožených školním neúspěchem, projektový den ve škole, školní psycholog

Podpora vzdělávání cizinců ve školách - msmt

Snižování školní neúspěšnosti žáků - výzkumný projekt PedF UK a Jihočeské univerzity - více

KEV Klub ekologické výchovy (osvědčení), odkaz

Recyklohraní - certifikát, osvědčení 2022

Rodiče vítáni - certifikátkritéria

V rámci aktivit projektu MAM (zavádění moderních aktivizačních metod do výuky) žáci 6. a 7. ročníku absolvovali programy NZM „Od oštěpu k civilizaci“ (příběh lidské civilizace od prvního zasazeného zrníčka po nejmodernější technologie), ve kterémbyly děti seznámeny s vývojem budování lidských sídlišť a zemědělství od počátku dějin lidstva až do současnosti a „Bude co pít“, který dětem ukázal význam vody a její úlohu v lidském životě.

Programy byly velmi hezky připraveny, probíhaly zajímavou formou, děti získávaly poznatky prostřednictvím různých aktivit a úkolů.

Děkujeme lektorům NZM za příjemně strávené dopoledne. (foto)

eu logo

Název projektu: Škola základ života

Operační program